04-8501060

מעוניינים באירוע קרטינג לכל המשפחה?

10 ביוני בהיסטוריה של הספורט המוטורי

שלושה אירועים הקשורים לגראנד פרי הקנדי קרו ביום הזה בשנים 1990, 2001 ו- 2007. הפעם נתמקד בשנת 2001 המשעשעת יותר. נזכיר רק שבשנת 1990 הייתה זו הזכייה השלישית של איירטון סנה שהבטיחה לו את האליפות ובשנת 2007 הייתה זו זכיית הבכורה של לואיס המילטון.

2001

פסגה משפחתית בגראנד פרי הקנדי במונטריאול עם האחים לבית שומאכר במקום ה- 1 וה- 2! זו הייתה הפעם הראשונה שבה שני האחרים סיימו יחד במקומות הראשונים אבל להפתעת כולם, היה זה דווקא האח הצעיר ראלף שומאכר שלקח את הדגל המשובץ, עם אחיו הגדול, מייקל שומאכר, קרוב מאחוריו בפרארי שלו במקום השני. למעשה במהלך המרוץ מייקל הוביל עד שנאלץ לעצור לתדלוק בהקפה ה- 46 מה שנתן לראלף את ההזדמנות למספר הקפות מהירות במיוחד שפתחו פער משמעותי.

אנקדוטה משעשעת אבל כואבת מאותו מירוץ – הטוען לכתר לפודיום האליפות, דיוויד קולטהארד (קבוצת מקלארן) סבל מיום רע במיוחד ונאלץ לפרוש לאחר 16 הקפות כשישבנו מכוסה יבלות קשות. הוא מספר שהוא חש במשהו לא בסדר במושב המכונית כבר בהקפת הראווה ובנוסף המכונית משכה שמאלה והבולמי הזעזועים היו נמוכים מדי אבל לא היה מספיק זמן להחליף מכונית והוא נאלץ להמשיך. מה לא עושים כדי לנצח? הפעם זה לא עזר לדיוויד ולישבן שלו…

אנחנו יודעים מה העובדים שלך רוצים

יום כיף ומאתגר שכולו חוויה

עוד בנושא

למגוון פעילויות בדן קרטינג

השאירו פרטים ונחזור אליכםקידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל