04-8501060

מעוניינים באירוע קרטינג לכל המשפחה?

המירוץ הראשון בליגה הצפונית של ישראל הסתיים, אך יש עוד בדרך!!!

המירוץ הראשון בליגה הצפונית של ישראל הסתיים, אך יש עוד בדרך!!!

ברוקיז היה לנו את אגם, שזו הפעם השניה שלו במסלול בחיפה, אבל זה ממש לא אומר שום דבר על נהיגתו.

יזאן פתח ראשון ואגם שהיה במקום השני, ניסה רק לעקוף את יזאן. הם נלחמו בלי סוף עד שרונן הגיע אל השניים. יזאן לא איפשר לאגם לעקוף והוא הצליח לפתוח פער קטן, אך זה לא כל כך עזר לו כי אגם הצליח להשיג אותו ולעקוף אותו.

אגם הוביל יזאן שני ורונן שלישי .יזאן ואגם מתקדמים ומשאירים עפר לשאר הנהגים. היו בין השניים נגיעות וקצת אזהרות אבל לא משהו שישפיע על מיקומם. אגם ראשון נוסע לעבר דגל השח מט (סיום המירוץ)אך כמה מטרים לפני הדגל יזאן עושה צעד חכם ויפה ועוקף את אגם שניה לפני השח מט וחוטף לו אותו!

יזאן לוקח את המקום הראשון עם יריבות קשה .אבל למרות שיזאן ניצח ולקח את המקום הראשון אגם במקום השני לקח את הבאסט לאפ של רוקיז ורונן כמובן במקום השלישי לא איפשר לשום נהג אפילו ניסיון לעקוף אותו 
הפרו היו קצת בעייתים הרבה מגע,צלילות,ניסיונות לעקוף אף ורק מעטים הצליחו ועשו את זה יפה.
היו קרבות על המקום השלישי והשני אך על המקום הראשון יניב לא השאיר לאף אחד מקום או ניסיון אפילו לעקוף אותו .יורי ויניב פשוט נסעו והשאירו את כל שאר הנהגים מאחור. הם עבדו בשיתוף פעולה ולא נלחמו אחד בשני ועשו פער משמעותי. במקום השלישי יש לנו את ג'וליאן אשר עקף את דודי בצלילה לא כלכך נקייה וחטף על זה אזהרה. ג'וליאן הגיע למקום השלישי ועקף 3 נהגים. שום נהג לא עצר את ג'וליאן, חוץ מיניב ויורי כי הם תפסו כבר פעם גדול מידי. במקום הרביעי מוחמד גיזמאווי אשר עקף בעקיפות יפות ונקיות ולא איפשר לשאר הנהגים לעקוף. דודי ושון היו במתיחות כל הזמן, שון נסע הגנתי ולא נתן לדודי לעקוף אותו ודודי מנסה ומנסה אך לא מצליח. שון הצליח לשמור על מיקומו. את הבאסט לאפ של הפרו השיג ג'וליאן.

 

המירוץ הראשון בליגה הצפונית של ישראל הסתיים, אך יש עוד בדרך!!!

אנחנו יודעים מה העובדים שלך רוצים

יום כיף ומאתגר שכולו חוויה

למגוון פעילויות בדן קרטינג

השאירו פרטים ונחזור אליכםקידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל