04-8501060

מעוניינים באירוע קרטינג לכל המשפחה?

אז מה עוד אפשר לעשות בקרטינג?

רעיונות לפעילויות מיוחדות במסלול קרטינג

אנחנו משוחדים, אבל בכל זאת נתחיל בזה שקרטינג זה פשוט כיף! הפעילויות העיקריות במסלול קרטינג הן כמובן נהיגה ומרוצי קרטינג. אבל יש עוד לא מעט דברים שאפשר לעשות כאן, במסלול הקרטינג החיפאי של דן קרטינג.

אלה מכם שכבר חקרו את האתר שלנו לעומק בוודאי ראו את הפעילויות לילדים – ימי הולדת, מכוניות מתנגשות לקטנטנים ועוד. למבוגרים שנותרו ילדים בנפשם יש לנו ימי כיף לחברות וארגונים וכמובן אירועים שונים. אבל אלה הדברים הצפויים. הנה כמה רעיונות שאולי לא חשבתם עליהם לדברים שאפשר לחגוג במסלול הקרטינג שלנו:

מסיבות רווקים/רווקות בקרטינג (כי מי אמר שקרטינג זה רק "לבנים"!)

מסלול הקרטינג שלנו יכול להיות מקום מעולה למסיבת רווקים/רווקות בסגנון קצת אחר. תביאו את החברים ובואו להשתולל קצת, להתחרות, להתפרק ולעשות כיף. כיבוד כמו בכל אירוע אפשר להזמין דרכינו אבל אפשר גם להביא או להזמין מבחוץ. דמיינו לכם מסיבת רווקים שכולה מרוצי נהיגה מהירים, אדרנלין ואוכל טוב!

ימי הולדת למבוגרים בקרטינג

מי אמר שרק לילדים מותר? למה לא לחגוג את ה-20, 30 או ה- 35 ואפילו ה- 40 (או כל יום הולדת אחר) בקרטינג? מלבד המסלול והאפשרויות השונות לנהוג ולהתחרות בחברים בקרטינג יש לנו גם את חדר הסימולטורים המגניב והמתקדם שלנו. החיים יפים יותר כששומרים על הילד הפנימי שלנו!

מסיבות סיום, מסיבות פרישה מהעבודה ובעצם כל סיבה למסיבה!

אז מה אם הגעתם לגיל פרישה, מי אמר שחייבים להתכנס עם הקולגות במסעדה! נאומים, שתייה וכיבוד טוב אפשר לקבל כמעט בכל מקום אבל מסיבת פרישה בקרטינג… זה כבר לצאת בסטייל לחופשי! כל סיבה טובה למסיבה ולפעילות שמחה ומהירה של מרוצי נהיגה, המון צחוק וכיף!

צילומי טרום חתונה (או צילומי חתונה לנועזים!)

זה אולי נשמע מוזר אבל דמיינו לכם סט צילומים של מכוניות קרט מהירות, תחרות בין החתן לכלה, ובשילוב עבודה עם צלם טוב יכולים לצאת לכם צילומים מרהיבים ושונים! מסלול הקרטינג שלנו ממוקם גם קרוב לחוף, כך שתוכלו להמשיך לים לצילומים הקלאסיים ולהנות מכל העולמות!

 

יש לכם רעיון שלא העלינו כאן? רוצים לדבר איתנו על האירוע הבא שלכם? צרו קשר!

(מקור התמונה: http://studio67blog.ca/lakeland-go-karts-hamilton-wedding-studio67.jpg)

אנחנו יודעים מה העובדים שלך רוצים

יום כיף ומאתגר שכולו חוויה

עוד בנושא

למגוון פעילויות בדן קרטינג

השאירו פרטים ונחזור אליכםקידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל